18 28 527 09

biuro@orawa.eu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Przy wiejskiej drodze... - konferencja i spotkanie

Kategoria:

Szanowni Państwo!

grafika zapraszająca na wydarzenia z sylwetka farbiarni z Orawki, kołem magla kieratowego oraz logotypami projektu i organizatoraNa 26 i 27 października zaplanowaliśmy wydarzenia związane z zakończeniem projektu "Przy wiejskiej drodze – w rytmie pracy dawnych zakładów przemysłowych i pracowni rzemieślniczych" (wiecej o projekcie można przeczytać pod linkiem www.przywiejskiejdrodze.eu).

W związku z tym 26.10.2018 r. skansen będzie zamknięty dla zwiedzających, wszystkich zaś zainteresowanych zapraszamy na konferencję podsumowujacą projekt do Restauracji Babiogórska w Zubrzycy Górnej oraz na otwarcie wystawy projektowej. Szczegóły znajdą Pańswo na końcu niniejszego artykułu.

Nastomiast 27.10.2018 r. pragniemy serdecznie zaprosić na bezpłatne zwiedzanie obiektów przemysłu wiejskejgo w muzuem z przewodnikiem od godz. 11.00 do 12.00 (olejarnia, młynotartak, kuźnia, folusz) oraz od 12.00 do 15.00, a następnie w okolicę nowopowstałych obiektów, gdzie będą odbywać się pokazy i warsztaty farbowania i maglowania tkanin, gonciarstwa, stolarstwa, występy zespołów regionalnych oraz preznować swoje wyroby będą twórcy ludowi.

Szczegółowy program poniżej.

Przy wiejskiej drodze - film promocyjny

Kategoria:

Projekt "Przy wiejskiej drodze  w rytmie pracy dawnych zakładów przemysłowych i pracowni rzemieślniczych" wkracza w decydującą fazę, jednak już teraz pragniemy Państwu zaprezentować film informacyjno-promocyjny dotyczący naszego projektu. Zachęcamy do oglądania! Szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na www.przywiejskiejdrodze.eu

 

Skansenova - spot i film promocyjny

Kategoria:

Prezentujemy Państwu spot promocyjny oraz krótki film, który powstał w ramach projektu „SKANSENOVA – systemowa opieka nad dziedzictwem w małopolskich muzeach na wolnym powietrzu”.

Zapraszamy do ogladania!

Więcej o projekcie na www.skansenova.pl

INFORMACJA - 15.08.2018 r.

Kategoria:

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE 15.08.2018 r. Z POWODU PRZYPADAJĄCEGO NA TEN DZIEŃ ŚWIĘTA SKANSEN BĘDZIE NIECZYNNY.