18 28 527 09

biuro@orawa.eu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Święto Małopolski 2023

Kategoria:

dekoracyjna

10 czerwca w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie z okazji Święta Małopolski 2023 odbędzie się ogólnodostępna impreza plenerowa!

W nawiązaniu do zbliżających się Igrzysk Europejskich, których gospodarzem jest Województwo Małopolskie, przygotowano wspaniałe, sportowe atrakcje: grę terenową, gdzie będzie można spróbować swoich sił m.in. w kajakarstwie, badmintonie, koszykówce, kolarstwie. Organizatorzy zapraszają na pokazy street workoutu, breakingu i cheerleders. Będą także strefy aktywności i radości dla dzieci oraz stanowiska gdzie będzie można nauczyć się jak dbać o swoje zdrowie. Wśród wielu stref rozrywki znajdą się także stanowiska z: blender bike, fotobudką 360 stopni, wspinaczką z GOPR’owcami i pokazami psów ratowniczych!
To wszystko w rytm muzyki i z pysznym jedzeniem w strefie gastronomicznej.

Zwieńczeniem wydarzenia  będzie koncert gwiazdy wieczoru Sylwii Grzeszczak!

/W tym dniu zwiedzanie Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz wstęp na imprezę plenerową jest bezpłatny./

Dodatkowo przez cały miesiąc czerwiec Instytucje Województwa Małopolskiego przygotowały liczne wydarzenia, spektakle, koncerty i eventy, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Informacje odnośnie wszystkich atrakcji / Wykonawców oraz kalendarium obchodów Święta Małopolski 2023 m ożna znaleźć tutaj - www.malopolska.pl/swietomalopolski

Zaplanuj ten czas już dziś i zobacz ile radości daje Małopolska: Dołącz do Wydarzenia na FB!